O firmie

Firma HANDLOMAX powstała w 2004 roku opierając swoją działalność na sprzedaży cementu. Zajmujemy się handlem hurtowym a także dostarczamy towar dla klientów indywidualnych. Stawiamy na nowoczesność oraz wszechstronność. Staramy się docierać do szerokiej rzeszy nabywców. Naszą dewizą jest zadowolenie Klienta ze wszystkich świadczonych przez nas usług.

 

 

 

 

 

 

Doświadczenie zdobywamy na rynku krajowym i zagranicznym od roku 2001 zyskując w tym czasie uznanie odbiorców wynikające ze sprzedaży wyrobów o wysokiej jakości, funkcjonalności oraz przystępności cenowej. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się podmiotem o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasze produkty pochodzą jedynie od renomowanych producentów i spełniają wszelkie wymagania norm ekologicznych i jakościowych.

Dostarczamy cement workowany oraz luzem bezpośrednio na budowę. Zapewniamy specjalistyczny transport zaopatrzony w sprężarki z własnym zasilaniem, co umożliwia rozładunek cementu luzem bez konieczności podłączania do zewnętrznego źródła energii elektrycznej.

Zapewniamy pełną logistykę związaną z dostawami towaru na miejsce zgodnie z oczekiwaniami klientów. Posiadamy duże doświadczenie w organizowaniu logistyki. Szczególnie wyspecjalizowaliśmy się w dostarczaniu cementu na potrzeby stabilizacji gruntu, gdzie bardzo ważny jest czas dostawy zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Możemy pochwalić się obsługą budów dla znaczących na rynku firm. Posiadamy również kontakty z firmami zajmującymi się stabilizacją gruntu, których usługi możemy Państwu polecić.

KONTAKT

14-200 Iława ul. Lubawska 3

Tel.: 89 644 90 50

Tel. kom.: 606 752 745

Logistyka, zamówienia

Tel. kom.: 728 498 115

Copyright © Handlomax 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym. Administrator Danych, Polityka Prywatności.